Neden Kopya Başı Anlaşmasi?

Kurumsal ve Kamu artık daha fazla teknoloji kiralıyor. “Neden” diye soranlara, cevaplar burada…

Çağımız iletişim çağı… Küreselleşmenin de etkisiyle dünya, her geçen gün küçülüyor. Böylece bilgiye ve ürüne ulaşmak artık çok kolay… Artık firmaların kaç kişi çalıştırıp ne kadar ürettiklerinin bir önemi kalmadı. Temel kaide: Nitelikli finansal idare, yönetim kolaylığı ve kar elde etmek…

Hiç kitap stoku olmayan Amazon, bugün dünyanın en büyük kitap satıcısı konumunda… Dünya değişiyor, dünya tek bir platforma dönüşüyor. “Minimum risk maksimum kazanç” dönemine girdik. Günümüzde başarı, elin taşıyla elin kuşunu vurmaktan geçiyor.

“Proje alacağım, makinaya ihtiyacım var” ya da “yatırım yapmam gerekli ancak ana sanayi bir anda siparişi durdurabilir” düşünceleri, kurumları üretmekten alıkoymasın.

Peki Avantajlarım ne olacak ?

Proje süresi kadar makina kiralayabilir, proje bitiminde iş devam ediyorsa kiralamaya devam edebilir veya ihtiyaca göre başka bir makina ile değiştirebilir.

Teknolojiyi kiralayan kurumlar günün sonunda şunları söyler:

·      “Üretici olarak yatırımımı riske atmadım. Belli bir kazancım var ve net olarak kira giderimi biliyorum. Böylece kar edip etmediğimi kolayca hesaplıyorum.”

·      “Kira bedellerinin tamamını ‘gider’ olarak yazdım, vergi ödemedim.” *

·      “Bilançomda yatırım gözükmediği için bankalarda kredim etkilenmedi.”

·      “Daha yüksek kapasitede üretebildim.”

    Yazıcı Kiralama Çözümlerinde

– Sistem, önce kullan ve kullandığın kadarını öde mantığından yola çıkar, böylelikle sarf yedeklerinizin stok maliyeti yükünü sizin yerinize biz üzerimize alırız. Sizin ofisinizde sürekli sarf yedeği tarafımızca bulundurulur.

– İster dört, ister beş yıllık süreli sözleşmeler boyunca full garanti ile çalışma imkanına kavuşursunuz.

– Sözleşme süresi boyunca hiçbir sürpriz ödeme ile karşılaşmazsınız.

– Sabit fiyat garantisi ve doküman yönetimi araçları ile uzun vadeli bütçe planlarınızı yanılma payı olmaksızın kolaylıkla yapabilirsiniz.

– Sözleşme süresi boyunca tüm ürünlerinizde ilk günkü baskı kalitesi ile çalışırsınız

– Daha önce, sarf malzeme ve yedek parça temini, servis takibi, bakım anlaşma süreçleri takibi ve tüm bu ihtiyaçlar için uygun fiyat araştırması gibi konulara zaman ve enerji ayıran çalışanlarınız asli işleri ile daha verimli ilgilenme imkanına kavuşur.